Domů / Velkoobchod
Výrobci
Odběr novinek

Velkoobchod

Vážení přátelé,

zaujala Vás naše nabídka zboží a máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Není nic jednoduššího!

Zaregistrujte se na našich stránkách (nezapomeňte uvést správné fakturační údaje včetně IČO a případně DIČ) a dejte nám vědět emailem. Přesuneme Vás do skupiny velkoobchodních odběratelů a po přihlášení již budete vidět velkoobchodní ceny zboží.

Minimální částka nákupu neexistuje (rozumíme, že občas je potřeba jen trochu oživit sortiment nebo zboží vyzkoušet).

Na objednávky nad 1000 Kč ale neplatíte poštovné.

Velkoobchodní sleva se kombinuje s jinými slevami (výprodej, různé akce).

Provozovatelům eshopů nabízíme také spolupráce formou dropshippingu s poskytnutím produktových foto a odesláním zboží zákazníkovi z našeho skladu, ale jménem Vašeho obchodu.

V případě zájmu o větší množství zboží dodáme ho na objednávku přímo od výrobce v nejkratším termínu, u šátků s bižuterií vyrobíme na míru.

Na vyžádání poskytujeme i katalogy od výrobců, ze kterých se dá objednat i to, co na eshopu není představeno (příklad - potřebujeme bavlněné šaly v modré barvě, co můžete nabídnout? Chceme si objednat malé šátky s potiskem, jaké vzory máte? Hledáme šály s romantickými květinovými vzory, máte nejake?).

Zárukou naše solidnosti jsou tisíce vyřízených objednávek a získány díky spokojeným zákazníkům certifikát Heuréka - Ověřeno zákazníky. 

Máte dotazy nebo vlastní představu o tom, jak naše spolupráce by mohla vypadat? Kontaktujte nás na info@bijoux-me.cz a rádi s Vámi probereme veškeré možnosti.

Váš tým